Mercure Gdańsk Stare Miasto ★★★★

Jana Heweliusza 22, Gdańsk

Hotel położony 1,1 km od starego miasta, znajduje się w najwyższym budynku w Gdańsku, dzięki czemu oferuje piękne widoki na największe atrakcje turystyczne miasta. Posiada bar oraz restauracje Winestone, w której serwowane są dania kuchni europejskiej. Ponadto w hotelu znajduje się także strefa fitness, wypożyczalnia rowerów oraz parking dla gości hotelowych.

Cena: 650/ pokój 1-os, 690/ pokój 2-os 
Odległość od AmberExpo - 4,6 km 


Almond ★★★★

Toruńska 12, Gdańsk

Hotel zlokalizowany w starej fabryce kakao i marcepanu, zaledwie 700m od starego miasta. Posiada strefę Wellness & SPA oferującą szeroką gamę zabiegów, basen, sauny oraz jacuzzi. Do dyspozycji gości jest także dwupoziomowa restauracja z widokiem na Motławę, minibar znajdujący się w każdym pokoju oraz parking. W okolicy hotelu mieści się  również największe w Gdańsku centrum handlowe.

Cena: 470/ pokój 1-os, 520/ pokój 2-os 
Odległość od AmberExpo - 6,0 km 


Q Hotel ★★★★

Rycerska 11-12, Gdańsk

Hotel zlokalizowany w dawnym spichlerzu, około 950 m od centrum starego miasta, nad brzegiem Motławy. Budynek wyróżnia się połączeniem nowoczesnego wystroju z zabytkowymi elementami. Posiada wykwintną restauracje oferującą szeroki wybór win oraz dań kuchni śródziemnomorskiej, a także bar, fitness room, saunę oraz parking.

Cena: 490/ pokój 1-os, 540/ pokój 2-os 
Odległość od AmberExpo - 6,0 km 


Puro ★★★★

Stągiewna 26, Gdańsk

Hotel zlokalizowany na Wyspie Spichrzów, przy rzece Motławie, około 300 m od starego miasta. Posiada restaurację, gastrobar oraz sky bar z tarasem widokowym. W hotelu znajduje się także strefa SPA oraz fitness room. Dla wygody gości Puro oferuje usługę szybkiego check in/check out oraz podziemny parking..

Cena: 660/ pokój 1-os, 710/ pokój 2-os 
Odległość od AmberExpo - 7,4 km 


Ibis Gdańsk Stare Miasto★★★

Heweliusza 24, Gdańsk

Hotel położony jest tuż przy Gdańskiej Starówce. Do Bazyliki Mariackiej, Fontanny Neptuna i Żurawia tylko kilka minut spacerem, do Dworca Gdańsk Główny jest 400 metrów. Wszystkie pokoje zaprojektowano w nowoczesnym koncepcie Sweet Room i wyposażone są w wyjątkowo wygodne łóżka Sweet Bed. Restauracja i Bar w modnym stylu Avanzi to doskonałe miejsce spotkań.

Cena: 530/ pokój 1-os, 580/ pokój 2-os 
Odległość od AmberExpo - 5,0 km 


Impresja★★★

Juliana Tuwima 12, Gdańsk

Nowy obiekt usytuowany między starymi kamienicami spokojnej i cichej ulicy we Wrzeszczu. Wygodna lokalizacja umożliwia szybki i prosty dojazd do wszystkich ważnych miejsc w Trójmieście. Spacer na ulicę Mariacką zajmie około 25-ciu minut.

Cena: 360/ pokój 1-os, 440/ pokój 2-os 
Odległość od AmberExpo - 3,5 km